Kompleksowa organizacja ślubu i wesela! Działamy w całej Polsce i organizujemy uroczystości dopięte na ostatni guzik!
Organizujemy warsztaty i szkolenia dla Par Młodych, które chcą samodzielnie zaplanować swój idealny ślub. Zapraszamy również właścicieli sal weselnych, którzy chcą poprawić jakość swoich usług!
Współpracujemy jedynie z profesjonalistami branży ślubnej i eventowej. Do naszych usług można mieć pełne zaufanie, gdyż kierujemy się hasłem: "Bezpieczeństwo, wsparcie i spokój".

Agencja Ślubna


Czym zajmuje się agencja Wedding Avenue? Odpowiedź jest prosta: kompleksową organizacją ślubu i wesela, będących spełnieniem marzeń Młodej Pary.

Ślub to jedno z najważniejszych i najszczęśliwszych wydarzeń w naszym życiu. Wszyscy pragniemy, aby nic nie zaburzyło jego przebiegu, a każdy szczegół dopięty był na ostatni guzik. Ilość pracy oraz stresu związana z przygotowaniami bywa jednak tak przytłaczająca, że może odebrać Młodej Parze całą radość z nadchodzącego wydarzenia. Rolą wedding plannera jest sprawić, aby w pełni cieszyli się Państwo nie tylko samą uroczystością, ale również czasem ją poprzedzającym.

Nie ma dwóch jednakowych Par Młodych, dlatego współpracując z agencją Wedding Avenue mogą Państwo liczyć na kreatywność i indywidualne podejście. Dzięki pomocy konsultanta zyskają Państwo pewność, że czas przygotowań do ceremonii będzie wolny od stresu i zmartwień, a pełen ekscytacji i radosnego oczekiwania. Samo wydarzenie przebiegnie zaś bez zakłóceń i na zawsze pozostanie w pamięci Państwa i wszystkich gości. Agencja ślubna Wedding Avenue sprawi, że wszystkie Wasze ślubne marzenia staną się rzeczywistością.

Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą usług agencji Wedding Avenue!Współpracujemy z:

Strona korzysta z plików cookies