Wywiad dla Dolce Vity - trochę o Wedding Plannerstwie

Aleksandra Żukowska
2017-01-09 17:18
W grudniu w magazynie Dolce Vita ukazał się artykuł na temat pracy Wedding Avenue. Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem na temat pracy naszej agencji: co i jak w pigułce!

Aleksandra Rogowska: Na czym polega zawód Wedding Plannera?
Aleksandra Żukowska: Wedding Planner to swego rodzaju Anioł Stróż. Naszym zadaniem jest doradzenie Parze Młodej, opieka nad przebiegiem organizacji ślubu i wesela, a przede wszystkim czuwanie nad tym, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Praca z Wedding Plannerem rozpoczyna się od punktu znalezienia odpowiedniego miejsca na przyjęcie weselne, następnie przechodzi w ustalenia aranżacji dekoracyjnej, oprawę muzyczną ślubu i wesela, wynajęcie fotografa, operatora video i wiele innych elementów, a kończy się dniem wesela, w którym to jesteśmy z Parą Młodą i czuwamy nad przebiegiem uroczystości.

A.R.: Dlaczego warto skorzystać z usług Wedding Plannera?
A. Ż.: Wszyscy wiemy, że gdy robi się coś po raz pierwszy (np. organizuje wesele), to nie będzie to idealne, bo umiejętności przychodzą wraz z doświadczeniem. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zagwarantować, że przyjęcie zorganizowane przez Wedding Avenue, będzie dopracowane do ostatniego szczegółu, co docenią wszyscy goście i Para Młoda. Nasze motto to bezpieczeń- stwo, wsparcie i spokój, dlatego poprzez zatrudnienie plannera Wedding Avenue oszczędzają Państwo ogromną ilość czasu, który można spędzić w skupieniu na sobie i odpoczynku. Usługi Wedding Plannerskie często kojarzą się z dużym kosztem, ale należy spojrzeć na to jak na inwestycję. Kiedy planujemy uroczystość wspólnie z Parą Młodą, podpowiadamy na co warto przeznaczyć pieniądze, a czego lepiej jest unikać. Nasi podwykonawcy to osoby pełne profesjonalizmu i pasji, więc pracująca z nami Para Młoda nie zawiedzie się na naszych usługobiorcach i nie zaskoczą jej „ukryte koszta”.

A.R.: Kto jest najczęściej Waszym klientem?
A.Ż.: Naszymi klientami są wszystkie osoby, którym zależy na wysokiej jakości i eksperckiej opinii. Ślub to wydarzenie, które jest tylko raz w życiu i nie będziemy mogli przeżyć go jeszcze raz. Nasi klienci doskonale to rozumieją i nie chcą pozwolić sobie na „wpadki”, których już się nie odwróci. Ponadto, często zgłaszają się do nas osoby zabiegane, które nie narzekają na nadmiar czasu wolnego, bądź mieszkają za granicą. Zawsze staramy się „wyczuć” naszego klienta i ustalić, na czym najbardziej mu zależy, aby sposób naszej pracy dopasować indywidualnie do niego.

Komentrze
Dodaj komentarz:
Aleksandra Żukowska
Aleksandra Żukowska - specjalista, doradca, konsultant ślubny i organizator przyjęć polskich i międzynarodowych. Absolwentka Uczelni Ryszarda Łazarskiego na kierunku zarządzanie organizacją, posiadaczka certyfikatu ukończeniu kursu Wedding Plannerskiego „Gold” Polskiej Akademii Ślubnej.
Współpraca
Jeśli chciałbyś w jakikolwiek sposób zaistnieć na naszym blogu lub masz propozycje jego rozwoju, zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@wedding-avenue.pl
Instagram
Strona korzysta z plików cookies