Zaręczyny -i wszystko o pierścionkach :-)

Aleksandra Żukowska
Wiosna to czas, kiedy przyroda budzi się na nowo. Dni znów są dłuższe, codziennie budzą nas promienie słonca. Wychodzimy z zimowego snu, dlatego też nasze serca napełniają się energią otoczenia, uczucia stają się silniejsze.

Jednym słowem, wiosna to dobry czas na podejmowanie ważnych dla naszego życia decyzji.
Między innymi - zaręczyny i ślub.

Na rynku jubilerskim znajdziemy szeroką gamę szlifów, jak i samych kamieni szlachetnych w ofercie pierścionków zaręcznynowych. Mimo wszystko, ostateczny kształt pierścionka ma znaczenie - chociażby biorąc pod uwagę jak może on optycznie wplynąć na wygląd całej dłoni.

Dlatego warto przyjrzeć się temu tematowi nieco bliżej.

SZLIFOWALNY LUB ŁZA
Jest to jeden z najbardziej popularnych i lubianych szlifów. Pierścionek z kamieniem o takim szlifie będzie idealny dla osób, które kochają ponadczasowy szyk i klasę. Ponadto szlif “łezki” optycznie wydłuży dłoń.

TYP SZMARAGDOWY
Nie oznacza w tym przypadku kamienia, jakiego użyto. Mamy w tym przypaku do czynienia z prostokątnym szlifem, bądź coraz częściej spotykanym - kwadratowym. Prosta forma, czysta elegancja. Typ szmaragdowy spotkać też można w połączeniu z mniejszymi owalnym kamieniami, co tworzy bardzo bogatą całość. Sprawdzi się zarówno dla Pań mało wymagających oraz tych z wyrazistszym charakterze.


PODUSZKA
Okrągły szlif to kolejna klasyka. Ten typ niegy nie wyjdzie z mody, z czasem ulega jedynie ulepszaniu. Jest to też numer 1 na Polskim rynku. W wersji “Big Size” najlepiej wygląda pojedynczy kamień. W mniejszej, bardziej standardowej werji można go spotkać w otoczeniu mniejszych kamieni, najczęściej tego samego szlifu. W tym przypadku należy jednak być czujnym - nmniejsza wielkość zdecydowanie niekorzystnie wygląda przy masywniejszej dłoni.


SERCE

Połączenie szlifu łezki i okrągłego. Model mniej tradycyjny, zdecydowanie nowoczesny i lekko ekstrawagancki. Natomiast bardzo świeży i prezentuje się wręcz wdzięcznie. Serce to w końcu symbol miłości - czego symbolem jest pierścionek zaręczynowy. Nic więc dziwnego, że te serduszka kradną potajemnie serca Pań :-)Oczywiście nie tylko rodzaj szlifu jest istotny w finalnym wyglądzie pierścionka zaręczynowego. Barwa, kruszec, szlif, funkcjonalność, rozmiar. Panom często decyzja o wyborze pierścionka spędza sen z powiek. Niepotrzebnie! Tak naprawdę, czy będzie to łezka, serce, owal czy inny typ to i tak będzie najpiękniejszy na świecie.

Komentrze
Karah
2017-06-09 03:22
Hey, mahgT8230;#hou&nt: did you feel the last bit was something of a product placement ad in the interior of an essay? Did you feel the essay unceremoniously curved toward its intended end, and focus, though somewhat clumbsily and jaggedly?
uruculihbpo
2019-03-10 10:21
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500 Mg <a href="http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/">Amoxicillin 500mg Capsules</a> http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
uulikus
2019-03-10 10:53
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Online <a href="http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/">Amoxicillin No Prescription</a> http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
guvagayebo
2019-03-10 15:20
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin <a href="http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/">Amoxicillin</a> http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
uxemubobi
2019-03-10 16:04
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxicillin <a href="http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/">Amoxicillin 500mg Capsules</a> http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Dodaj komentarz:
Aleksandra Żukowska
Aleksandra Żukowska - specjalista, doradca, konsultant ślubny i organizator przyjęć polskich i międzynarodowych. Absolwentka Uczelni Ryszarda Łazarskiego na kierunku zarządzanie organizacją, posiadaczka certyfikatu ukończeniu kursu Wedding Plannerskiego „Gold” Polskiej Akademii Ślubnej.
Współpraca
Jeśli chciałbyś w jakikolwiek sposób zaistnieć na naszym blogu lub masz propozycje jego rozwoju, zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@wedding-avenue.pl
Instagram
Strona korzysta z plików cookies