Ślub stylizowany - Winter Wonderland

Aleksandra Żukowska
2017-12-05 20:36


Ślub stylizowany - Winter Wonderland


Zima to pora roku kojarząca się z przede wszystkim ze Świętami Bożego Narodzenia, śniegiem, mrozem i bielą.
Jendak zima ma nam dużo więcej do zaoferowania!
I ta właśnie aura zainspirowała Wedding Avenue do stworzenia tematu Winter Wonderland w wersji ślubnej :-)

Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie prawdziwej zimy bez śniegu. Pogoda bywa jednak nieobliczalna i coraz częściej już zdarza się, iż śnieg zaskakuje nas dopiero w styczniu. Dlatego też zimowe śluby są takie wyjątkowe!
Jeśli będziecie mieli to szczęście i traficie na śnieżną aurę, to z pewnością Wasza uroczystość zaślubin w plenerze będzie zapirać gościom dech! Jednak nie z powodu temperatury, a ogromnych wrażeń i wzruszeń!
Kolejnym spektakularnym akcentem jest ślubna sesja zdjęciowa. Dlatego jeśli nie udało się trafić na śnieg w Dniu ślubu, jest jeszcze szansa, że pogoda będzie Wam przychylna w terminie sesji.Sezon zimowy jest bardzo oszczędną dla człowieka porą pod względem temperatur. Często Panie mają przez to spore dylematy odnośnie swojej stylizacji. Na szczęście projektanci pamiętają o ciepłych akcentach, jakich może użyć nie tylko Panna Młoda ale również każda dama przygotowująca się do tej uroczystości. Obecnie na rynku dostępne są etole, narzutki, sweterki, kominy i przepiękne zimowe płaszcze.
Panny Młode do sesji plenerowych dobrać mogą również stylowe rękawiczki.

 

 

Kolorystyka - to absolutnie temat rzeka!
Niecodzienne połączenia barw zapewniają nam spektakularne efekty, które zapadają w pamięć na całe życie. Dlatego presonalizacja kolorem sprawdza się idealnie podczas ślubu.
W grudniu - ponieważ jest to miesiąc, który kojarzy się bezapelacyjnie z Bożym Narodzeniem- warto pokusić się o kolory czerwieni, granatu, zielni czy srebra. Elementy dekoracyjne i kwiatowe, w których zagości żurawina, szyszki, gałązki świerku.
Zaraz, zaraz...czy aby nie tworzy się klimat “świątecznej kolacji Wigilijnej”? Absolutnie nie! Pamiętajmy, iż wymienione elementy stanowią w tym przypadku dodatek, raczej w formie tła i mają za zadanie podkreślić wyjątkowy czas - w jakim odbywa się Wasza wyjątkowa uroczystość.
Styczeń i luty to czas na wplecenie do kolorystyki odrobiny szaleństwa - np.mięty!
Mięta to kolor idealnie współgrający z bielą - spójrzcie tylko na poniższy miętowy “winter cupcake”!

 

 

Ah słodycze... kochają je maluchy i praktycznie każdy dorosły. Jest jedna wyjądkowa rzecz, o której marzymy zawsze po powrocie do domu w mroźny, wyczerpujący dzień - gorąca czekolada z piankami!
Wyobraźmy sobie taki smakołyk w ślubnym Drink Barze - kolejki gwarantowane :-)
Owoce w “zimowej polewie” i przede wszystkim torty w temacie “Winter Wonderland”... wystarczy personalizaowany topper - a powstaje niesamowite dzieło, które będzie “wisienką” przyjęcia weselnego.

 

Jeśli tak samo jak Wedding Avenue uwielbiacie zimowy klimat, stwórzmy razem Wasz ślubny “Winter Wonderland” - wyjątkową zimową krainę miłości, szczęścia i pięknych wspomnień!
Zapraszamy serdecznie do kontaku :-)
Komentrze
asuuveesuqa
2018-03-16 21:30
[url=http://levitra-20mg-priceof.online/]levitra-20mg-priceof.online.ankor[/url] <a href="http://pricespharmacy-canadian.online/">pricespharmacy-canadian.online.ankor</a> http://buy-amoxicillin-amoxil.online/
osdexeo
2018-10-21 03:41
http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor <a href="http://onlinebuycytotec.site/">onlinebuycytotec.site.ankor</a>
Dodaj komentarz:
Aleksandra Żukowska
Aleksandra Żukowska - specjalista, doradca, konsultant ślubny i organizator przyjęć polskich i międzynarodowych. Absolwentka Uczelni Ryszarda Łazarskiego na kierunku zarządzanie organizacją, posiadaczka certyfikatu ukończeniu kursu Wedding Plannerskiego „Gold” Polskiej Akademii Ślubnej.
Współpraca
Jeśli chciałbyś w jakikolwiek sposób zaistnieć na naszym blogu lub masz propozycje jego rozwoju, zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@wedding-avenue.pl
Instagram
Strona korzysta z plików cookies