Konsultantka ślubna
(wedding planner)
 

Aleksandra Żukowska, wedding planner, właściciel agencji Wedding Avenue

 Aleksandra ukowska
Postanowiłam zostać konsultantką ślubną, gdyż planowanie i organizacja to moje żywioły. Nic nie sprawia mi większej satysfakcji, jak patrzenie na to, co kiedyś było pomysłem i wizją, pewnego dnia  staje się rzeczywistością. Praca jako wedding planner daje mi ogromną satysfakcję, a chęć ciągłego pogłębiania swojej wiedzy sprawia, że jako konsultantka ślubna jestem w stanie od początku do końca pomóc Państwu podczas przygotowań tego wyjątkowego wydarzenia.
Mimo tego, że uwielbiam planować, to patrząc w przeszłość  stwierdzam, że koordynowanie własnego ślubu powierzyłabym w inne ręce. Dlaczego?

Ślub to niezwykłe wydarzenie, ale równie ważnym jest czas oczekiwania na niego. W moim przypadku był  to okres  siedzenia przed komputerem do późnego wieczora, oglądania, jeżdżenia, dzwonienia, wybierania...
Przez to mam wrażenie, że ominęło mnie coś bardzo ważnego. Dlatego z własnego doświadczenia wiem, że konsultant ślubny to osoba niezwykła, która zdejmie z Państwa barków obowiązek załatwienia formalności związanych z organizacją ślubu i wesela.

Pary Młode, które skorzystają z moich usług, będą  mogły skupić się na sobie i jedynie odliczać dni do swojego wesela. Unikniecie Państwo stresu związanego z nieodpowiedzialnymi podwykonawcami, gdyż polecę Państwu tylko zaufanych kontrahentów.

Przy ślubie nie ma powtórki. Nie można przeżyć tego jeszcze raz, dlatego zapraszam do zapoznania się z moja ofertą!


 

Mój Zespół
 

Agencję Wedding Avenue tworzą jedynie profesjonaliści branży ślubnej. Nasz zespół to wyselekcjonowane i zweryfikowane osoby, z którymi tworzenie wyjątkowych momentów jest czystą radością. Motto, które przekazuję zespołowi, to bezpieczeństwo, wsparcie i spokój.Aleksandra ukowska W pracy najważniejszy jest dialog i dążenie do tych samych celów. Nie istnieją dla nas rzeczy, których nie moglibyśmy zrealizować, gdyż wszystko jest do zrobienia jeśli włoży się w to odpowiednią ilość pracy, serca i pasji!
Wiedząc, jak duża odpowiedzialność na nas spoczywa, przyjmujemy Państwa zaufanie z szacunkiem i wkładamy całe swe siły i serce, aby Państwa dzień przebiegł bez zarzutu!Aleksandra Żukowska
WEDDING PLANNER

730 698 035  |  kontakt@wedding-avenue.pl  |  www.wedding-avenue.pl  |


Strona korzysta z plików cookies