Klienci o nas

Przed ślubem spotkaliśmy się z kilkoma konsultantami ślubnymi, ale Aleksandra była zdecydowanie najbardziej otwarta i zrozumiała, co chcieliśmy i potrzebowaliśmy na nasz ślub. Ślub, choć mały, pomiędzy dwoma ludźmi z różnych krajów i kultur, z gośćmi z całego świata, nie jest łatwą rzeczą do organizacji. Również czas na organizację był dość krótki, zaledwie kilka miesięcy, aby zgrać ze sobą wszystko. Teraz, kilka miesięcy po naszym ślubie, wiemy, że dokonaliśmy właściwego wyboru. Aleksandra była niesamowita przez cały ten proces, słuchała wszystkich naszych (szalonych) próśb i na koniec mieliśmy dużo zabawy i niekonwencjonalną ceremonię, o jakiej marzyliśmy. Goście byli szczęśliwi, jedzenie było pyszne, miejsce wyglądało wspaniale, a my - panna młoda i pan młody - no cóż ... teraz jesteśmy szczęśliwym małżeństwem i to dzięki Aleksandrze. Ona wie, jak czytać i rozumieć ludzi i była tam dla nas na każdym kroku.

~Agnieszka i Andrei

Ciężko byłoby nam wyobrazić sobie organizację naszego ślubu i wesela bez pomocy Oli. Jej profesjonalizm, doświadczenie i, przede wszystkim, opanowanie były dla nas bezcenne w całym szalonym okresie poprzedzającym ślub i w samym jego dniu. Ola pomogła nam uniknąć wielu problemów, które niewątpliwie by nas spotkały, gdybyśmy nie powierzyli koordynacji dnia ślubu w jej ręce. Stokrotne dzięki za cały ten spokój, który zyskaliśmy wiedząc, że nie musimy myśleć o wszystkim, bo jest ktoś, komu zależy na doskonałym końcowym efekcie tak samo mocno jak nam.

~Ola i Jarek

Dziękujemy Oli za pomoc przy organizacji naszego ślubu i wesela. Dzięki Tobie Olu organizacja tego dnia była przyjemnością, nawet mimo pojawiających się losowych komplikacji. To Ty podpowiadałaś rozwiązania, które na końcu okazały się strzałem w dziesiątkę :) Wyprzedzałaś nasze myśli, rozwiewałaś wątpliwości i wspierałaś w podejmowaniu kolejnych decyzji. A przede wszystkim nie dałaś nam nawet przez chwilę poczuć "przedślubnej paniki". Ten dzień na pewno zostanie w naszej pamięci na zawsze, a dzięki Tobie będziemy mieli tylko najlepsze wspomnienia, pełna radości, spokoju, uśmiechu i dobrej zabawy czego najlepszym dowodem są nasze zdjęcia. Dziękujemy i polecamy nawet tym co wymyślą sobie ślub w 4 miesiące!

~Alicja i Bogusław

Ola - dziękujemy!
Od Twojego pierwszego telefonu z informacją o wygranej w konkursie już wiedzieliśmy, że to będzie wspaniała współpraca! Nie mogliśmy lepiej trafić. Udało Ci się nas okiełznać ze stanu: "chcemy wszystko", przekonać do eliminacji niepotrzebnych przeszkadzajek i wyczarować z naszego wesela piękną bajkę.
Przygotowania, konsultacje, porady - wszystko profesjonalnie! Dziękujemy, za poprawki do wszelkich umów z podwykonawcami, czuwanie nad harmonogramem i przede wszystkim za to, że zawsze mogliśmy do Ciebie zadzwonić i się poradzić.
Jednak najwazniejsza była Twoja nieoceniona pomoc tuż przed i na samym ślubie i weselu. Nikt z nas nie musiał jeździć i sprawdzać jak idą sobotnie przygotowania. Byliśmy spokojni o to, że wszystko wyjdzie pięknie - bo byłaś na miejscu!
Dzięki Tobie nasz dzień był zdecydowanie mniej stresujący i mogliśmy skupić się na sobie. Teraz, już jako mąż i żona będziemy polecać Cię wszystkim narzeczonym, którzy chcą przeżyć ten najważniejszy dzień w swoim życiu i nie martwić się o drobnostki? A poza tym, czujemy, że będzie z tego piękna znajomość! Nieoceniona Olu - DZIĘKUJEMY!

~Wiktoria i Michał

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wedding Avenue za cudowny ślub i wesele.
Dzięki opiece Oli wszystko było zorganizowane na ostatni guzik, a dzięki jej pomysłom każdy element ślubu i wesela nas zachwycił. Dopiero po weselu dowiedzieliśmy się o niektórych problemach organizacyjnych, które pojawiły się w ostatnich dniach przed ślubem - Ola rozwiązywała wszystkie problemy na bieżąco, dzięki czemu w ślubny poranek mogliśmy się zrelaksować, a w trakcie imprezy, zamiast zajmować się organizacją, szaleliśmy do białego rana. Długo zbieraliśmy się do decyzji o ślubie, więc chcieliśmy, by wszystko było idealne - zarówno ślub, jak i wesele okazało się skrojone dla nas na miarę. Dziękujemy za spełnienie marzenia!

~Ula i Michal

Ola to energiczna, kreatywna, młoda osoba, która bardzo szybko nawiązuje kontakt. Po przedstawieniu jej naszych oczekiwań, otrzymaliśmy profesjonalną prezentację, zawierającą ciekawe pomysły i rozwiązania dotyczące wystroju sali weselnej, zabaw dla gości, prezentu dla rodziców itp. Niezwykle ułatwiło nam to podejmowanie decyzji, a przede wszystkim oszczędziło cenny czas, tak bardzo potrzebny w przedweselnej gorączce. Ola zajmowała się wyszukiwaniem usługodawców i kontaktem z nimi, ustalała terminy i kosztorysy. Pełen profesjonalizm! Zdecydowanie polecamy :)

~Kasia i Bartek

Dzięki Wedding Avenue w osobie Oli Żukowskiej nasz ślub wyglądał lepiej niż moglibyśmy sobie wymarzyć. Ola jest osobą bardzo skupioną na celu, summienną i obowiązkową a przy tym kreatywną i pomysłową. Serdecznie polecamy!

~Marcin i Wiktoria
Strona korzysta z plików cookies