Klienci o nas

Dziękujemy Oli za pomoc przy organizacji naszego ślubu i wesela. Dzięki Tobie Olu organizacja tego dnia była przyjemnością, nawet mimo pojawiających się losowych komplikacji. To Ty podpowiadałaś rozwiązania, które na końcu okazały się strzałem w dziesiątkę :) Wyprzedzałaś nasze myśli, rozwiewałaś wątpliwości i wspierałaś w podejmowaniu kolejnych decyzji. A przede wszystkim nie dałaś nam nawet przez chwilę poczuć "przedślubnej paniki". Ten dzień na pewno zostanie w naszej pamięci na zawsze, a dzięki Tobie będziemy mieli tylko najlepsze wspomnienia, pełna radości, spokoju, uśmiechu i dobrej zabawy czego najlepszym dowodem są nasze zdjęcia. Dziękujemy i polecamy nawet tym co wymyślą sobie ślub w 4 miesiące!

~Alicja i Bogusław

Ola - dziękujemy!
Od Twojego pierwszego telefonu z informacją o wygranej w konkursie już wiedzieliśmy, że to będzie wspaniała współpraca! Nie mogliśmy lepiej trafić. Udało Ci się nas okiełznać ze stanu: "chcemy wszystko", przekonać do eliminacji niepotrzebnych przeszkadzajek i wyczarować z naszego wesela piękną bajkę.
Przygotowania, konsultacje, porady - wszystko profesjonalnie! Dziękujemy, za poprawki do wszelkich umów z podwykonawcami, czuwanie nad harmonogramem i przede wszystkim za to, że zawsze mogliśmy do Ciebie zadzwonić i się poradzić.
Jednak najwazniejsza była Twoja nieoceniona pomoc tuż przed i na samym ślubie i weselu. Nikt z nas nie musiał jeździć i sprawdzać jak idą sobotnie przygotowania. Byliśmy spokojni o to, że wszystko wyjdzie pięknie - bo byłaś na miejscu!
Dzięki Tobie nasz dzień był zdecydowanie mniej stresujący i mogliśmy skupić się na sobie. Teraz, już jako mąż i żona będziemy polecać Cię wszystkim narzeczonym, którzy chcą przeżyć ten najważniejszy dzień w swoim życiu i nie martwić się o drobnostki? A poza tym, czujemy, że będzie z tego piękna znajomość! Nieoceniona Olu - DZIĘKUJEMY!

~Wiktoria i Michał

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wedding Avenue za cudowny ślub i wesele.
Dzięki opiece Oli wszystko było zorganizowane na ostatni guzik, a dzięki jej pomysłom każdy element ślubu i wesela nas zachwycił. Dopiero po weselu dowiedzieliśmy się o niektórych problemach organizacyjnych, które pojawiły się w ostatnich dniach przed ślubem - Ola rozwiązywała wszystkie problemy na bieżąco, dzięki czemu w ślubny poranek mogliśmy się zrelaksować, a w trakcie imprezy, zamiast zajmować się organizacją, szaleliśmy do białego rana. Długo zbieraliśmy się do decyzji o ślubie, więc chcieliśmy, by wszystko było idealne - zarówno ślub, jak i wesele okazało się skrojone dla nas na miarę. Dziękujemy za spełnienie marzenia!

~Ula i Michal

Ola to energiczna, kreatywna, młoda osoba, która bardzo szybko nawiązuje kontakt. Po przedstawieniu jej naszych oczekiwań, otrzymaliśmy profesjonalną prezentację, zawierającą ciekawe pomysły i rozwiązania dotyczące wystroju sali weselnej, zabaw dla gości, prezentu dla rodziców itp. Niezwykle ułatwiło nam to podejmowanie decyzji, a przede wszystkim oszczędziło cenny czas, tak bardzo potrzebny w przedweselnej gorączce. Ola zajmowała się wyszukiwaniem usługodawców i kontaktem z nimi, ustalała terminy i kosztorysy. Pełen profesjonalizm! Zdecydowanie polecamy :)

~Kasia i Bartek
Strona korzysta z plików cookies