Szkolenia dla Par Młodych


Jeśli mają Państwo wystarczająco dużo czasu, aby zorganizować swój ślub i wesele samodzielnie, ale nie wiecie jak zacząć... dobrym pomysłem jest zwrócenie się do konsultanta.
Jako doradca ślubny pomogę nakreślić Państwu ścieżkę działania i kroki, które muszą Państwo podjąć w celu samodzielnej organizacji uroczystości.

Formy dorawdztwa:

  •  Spotkanie z Parą Młodą – na spotkaniu omówimy sobie wspólnie ścieżkę działania, aby mogli Państwo zorganizować ślub swoich marzeń. Spotkanie może odbyć się w dogodnym dla Państwa miejscu i będzie trwać 2 godziny. Po spotkaniu otrzymają Państwo pisemne podsumowanie wraz z kilkoma przydatnymi kontaktami. 
          Cena: 350 zł

  • Spotkanie z rodziną – spotkanie w formie burzy mózgów z mamami, przyjaciółkami i innymi osobami, zaangażowanymi w oragnizację wesela. Spotkanie trwa 3 godziny i podczas tego czasu wspólnie z konsultantem omawiają Państwo pomysły i kroki, które należy podjąć przy organizacji ślubu i wesela.
          Cena: 500 zł

Szkolenia dla Lokali Weselnych


Szkolenie to skierowane jest dla osób, prowadzących lokale, hotele lub ośrodki, które chcą polepszyć jakość usług ślubno-weselnych oferowanych przez swój obiekt. Na szkolenie powinny zapisać się osoby, które są zdecydowane na zmianę i potrzebują ekspertyzy osoby z branży ślubnej. Zasady szkolenia:
  • Jest to indywidualne spotkanie z 1-2 osobami z lokalu
  • Na początku szkolenia zapoznajemy się z lokalem, słuchamy Państwa obecnej oferty i zapoznajemy się z sytuacją
  • Identyfikujemy silne i słabe strony, a po ustaleniu tożsamości z jaką miejsce ma być identyfikowane, proponujemy zmiany
  • Przygotowujemy program zmian i plan ich wprowadzenia z życie
  • Po zakończeniu szkolenia, lokal ma prawo przez pierwszy rok korzystać z doradctwa Agencji

Wszystkie terminy szkoleń ustalane są indywidualnie. Cena szkolenia to 3000 zł brutto. Wszystkie zainteresowane osoby proszone są o kontakt mailowy: kontakt@wedding-avenue.pl
Strona korzysta z plików cookies